Відкрита лекція Томаша Янковського “Кількісні методи в дослідженнях міграції. Приклади з України та Нідерландів”

|
|
Відкрита лекція Томаша Янковського “Кількісні методи в дослідженнях міграції. Приклади з України та Нідерландів”

 

Четвер, 3 листопада, 2022

18:30 – 19:15

Мова заходу: англійська.

Місце проведення: онлайн на платформі Zoom.

Зареєструватися для участі можна тут. Після реєстрації ви отримаєте авторський текст, який обговорюватиметься під час заходу.

 

Семінар з історії міграції УКУ запрошує 3 листопада 2022 року о 18.30 (EET) на публічну лекцію на тему “Кількісні методи в дослідженнях міграції. Приклади з України та Нідерландів” Томаша М. Янковського.

Томаш М. Янковський (Ph.D, 2014) працює в галузі історичної демографії, соціальної історії та єврейських студій. У 2018-2021 рр. обіймав посаду постдокторського дослідника у Фонді Фрідріха Крістіана Лессера. Спеціалізується на демографії та соціальній історії євреїв. Він є співавтором “Hebrew Polish Tango” (2019) та автором книги “Demography of a Shtetl. The Case of Piotrków Trybunalski” (Brill 2022).

 

 

 

 

 

 

 

 

Семінар з історії міграції УКУ проводиться кафедрою історії та програмою юдаїки Українського католицького університету за підтримки Центру управління та культури в Європі Університету Санкт-Галлена.

Звідки ми знаємо, що спонукало людей полишити рідну домівку або залишитися вдома? Чи були це, наприклад, погані економічні умови, родинні зв’язки, попередній міграційний досвід або всі ці фактори сукупно? Сучасні кількісні методи дозволяють отримати уявлення про прийняття рішень, які недоступні в наративних джерелах або навіть не були помітними для тих, хто приймав рішення. Під час лекції ми розглянемо як переваги, так і обмеження таких методів, як аналіз історії подій та регресійний аналіз, на прикладі випадків з України та Нідерландів.